Září 2010

Forever :)

20. září 2010 v 10:05 | Lenny94


Tenhle blog končí? A důvod? 
Chtěla jsem zde udělat velkou rekonstrukci, ale zjistila jsem, že by mi to zabralo strašně moc času. Po prázdninách se toho moc změnilo a já nechci celý dny trávit u počítače a rekonstruovat blog. 
Rozhodla jsem se, že jednodušší bude založit blog nový, ale!!!!! Nový blog, nová pravidla, noví lidé. Novou adresu blogu sem nedám, změnila jsem si i přezdívku, ale věřím, že kdo bude chtít, najde si mě. Přece jenom články se obsahově nebudou moc lišit :-D 
Někteří se strachujete o mé zdraví. Chci vás uklidnit, kromě rýmy už mi nic není. Měla jsem ošklivou angínu a proto jsem nebyla na blogu :-(
Takže mějte se hezky a užívejte posledních slunečních paprsků, než k nám příjde ta ošklivá zima :-)

EDIT (26.9.2010): No tak vám sem dám adresu, ale upozorňuju, že dessy na přání nedělám ani kdybyste mi slibovali nevím co. 
http://milly94.blog.cz/
Vaše Lenny94

The end

19. září 2010 v 11:49 | Lenny94
                    the end

The Vampire Diaries 02x02 online

19. září 2010 v 11:34 | Lenny94 |  The Vampire Diaries 2.série onlineTHE VAMPIRE DIARIES
1.Season »
2x02 Brave New World

Sleduj díl na:

The Vampire Diaries 02x01online

19. září 2010 v 11:33 | Lenny94 |  The Vampire Diaries 2.série onlineTHE VAMPIRE DIARIES
1.Season »
2x01 The Return

Sleduj díl na:2x01 The Return - Early Review

3. září 2010 v 14:42 | Lenny94

Druhá série The Vampire Diaries znovu dokazuje, proč se tento seriál vysílá v hlavním vysílacím čase. V minulé sérii jsem viděli hodně zvratů, zlomených vazů, škrcení, nepravděpodobné spojenectví mezi dvěma válčícími bratry a ''Kiss me or kill me!'' a Ian Somerhalder dodal: "Následuje rošťárna dvojčat."

To samozřejmě odkazoval na dvojroli Niny Dobrev - Elena a Katherine - seriálová jing a jang dobra a zla, čistoty a podlosti. Dobrev opravdu profesionálně vzrostla, když přijala výzvu zahrát si tyto dvě postavy a skvěle se jí podařilo zmást diváky, když si mysleli, že je to Elena a byla to Katherine.

Nová série přivítá Taylora Kinneyho jako Masona, "černou ovci" a bratra zesnulého starosty Lockwooda. Mason se umí pěkně naparovat a vypadá to, že vytáhne na světlo něco ohledně smrti starosty Mystic Falls.

Ale pulzující červené srdece zůstává mezi Damonem (Ian Somerhalder), Stefanem (Paul Wesley) a Ian Somerhalder) a jejich přitažlivostí k Nině Dobrev, ať už ztělesňuje kohokoliv. "Je to Katherine! Ona miluje hraní her!" říká Damon v traileru. Není to dlouho, co s ní hrála romantickou hru, ale to bude mít dozvuk v další sérii. Jak řekla Katherine: "Game on.''