Mumie3 : Hrob Dračího

10. června 2009 v 15:36 | Lenny94

Již potřetí se setkáváme se známými tvářemi, které nás bavily během prvních dvou dílů a opět se dostanou do potíží, kde budou nuceni zachraňovat svět před obživlou Mumií. Hned na počátku filmu nás příběh zavádí do staré Číny, kde se jeden císař snaží za pomocí obrovské armády ovládnout svět, což se mu k nemalé smůle pro poddané podaří, a aby toho nebylo málo, jeho kouzelníci mu pomohou ovládnout pět elementů - oheň, vodu, dřevo, zemi a vzduch. Náš záporák dokázal ovládnout téměř vše, až na jednu věc - na smrt.
Proto poslal svého generála, aby vyhledal mocnou čarodějku, která prý podle pověsti toto dokázala. Teď to maličko víc urychlím, generál čarodějku Zijuan najde, společně najdou věštecké kosti, kde je ono kouzlo, po němž císař touží, vrátí se s ním a krásná čarodějka učiní císaře nesmrtelným. Ten se jí odvděčí tím, že jí zabije jejího milovaného generála a následně ženu probodne. Což se mu však vymstí a čarodějka ho prokleje. Z císaře a jeho desetitisícové armády se stává ona terakotová armáda. Aby čarodějka měla jistotu, že padoucha nikdo nenajde, nechá jeho hrob upadnout v zapomnění.
Jenže nepočítala s tím, že o několik tisíc let později hrob vykope Alex O'Connell. Další nepříjemností je příjezd manželů O'Connellových, kteří Mumii nechtěně probudí. A na nich je, aby Dračího císaře dostali zpátky tam, kam patří - do hrobu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.