Červen 2009

Let´s dance 1 - foto

10. června 2009 v 18:41 | Lenny94
Let´s dance 2 - Foto

10. června 2009 v 18:38 | Lenny94Let´s dance 2

10. června 2009 v 18:36
Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světyDoba ledová - obrázky

10. června 2009 v 18:34 | Lenny94

John Leguizamo as the voice of Sid in 20th Century Fox's Ice Age 2: The Meltdown


Za plotem- Obrázky

10. června 2009 v 18:24 | Lenny94
Obrázek “http://www.jetix.cz/magazin/566_5.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://sorenz.dk/over%20the%20hedge%20pci2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mumie3 : Hrob Dračího

10. června 2009 v 15:36 | Lenny94

Již potřetí se setkáváme se známými tvářemi, které nás bavily během prvních dvou dílů a opět se dostanou do potíží, kde budou nuceni zachraňovat svět před obživlou Mumií. Hned na počátku filmu nás příběh zavádí do staré Číny, kde se jeden císař snaží za pomocí obrovské armády ovládnout svět, což se mu k nemalé smůle pro poddané podaří, a aby toho nebylo málo, jeho kouzelníci mu pomohou ovládnout pět elementů - oheň, vodu, dřevo, zemi a vzduch. Náš záporák dokázal ovládnout téměř vše, až na jednu věc - na smrt.
Proto poslal svého generála, aby vyhledal mocnou čarodějku, která prý podle pověsti toto dokázala. Teď to maličko víc urychlím, generál čarodějku Zijuan najde, společně najdou věštecké kosti, kde je ono kouzlo, po němž císař touží, vrátí se s ním a krásná čarodějka učiní císaře nesmrtelným. Ten se jí odvděčí tím, že jí zabije jejího milovaného generála a následně ženu probodne. Což se mu však vymstí a čarodějka ho prokleje. Z císaře a jeho desetitisícové armády se stává ona terakotová armáda. Aby čarodějka měla jistotu, že padoucha nikdo nenajde, nechá jeho hrob upadnout v zapomnění.
Jenže nepočítala s tím, že o několik tisíc let později hrob vykope Alex O'Connell. Další nepříjemností je příjezd manželů O'Connellových, kteří Mumii nechtěně probudí. A na nich je, aby Dračího císaře dostali zpátky tam, kam patří - do hrobu.

Za plotem

10. června 2009 v 15:23 | Lenny94
Tento animovaný film pochází ze studia DreamWorks. Z tohoto studia již jistě znáte například Divočina nebo Madagaskar, který se stal velmi oblíbeným a to nejen u dětí.
Mě osobně Madagaskar nikdy moc nezaujal, ale jejich nový animovaný film Za plotem, to je něco jiného. Je to pro mě jeden z těch filmů, který se mi nikdy neokouká, a i když ho uvidím už podesáté, stále se budu smát těm samým vtipům a hlavně i novým, kterých jsem si dříve ani nevšimla. 3D animáky společnosti DreamWorks často velmi citovaly a parodovaly jiné filmy, ale tentokrát mile překvapily a nevšimla jsem si, že by tam byla jakákoli parodie na jiný film, což je docela příjemná změna. Tento příběh vychází ze série 11 let starých comicsových stripů Over the Hedge od autorů Michaela Frye a T. Lewise. Tento film není zrovna novinkou, ale ti, kteří ho ještě neviděli, a myslí si, že je pouze pro děti možná přesvědčím v opak.
Hned na začátku filmu se seznámíme s mývalem RJem (v originále hlas Bruce Willise), který je již zvyklý žit v lidském prostředí a ví, jak některé lidské vymoženosti fungují, jako například automat na jídlo. Když mu ale jednou automat odmítne vydat křupky, rozhodne se RJey, že ukradne zásoby medvěda Vincenta (Nick Nolte), ten ho ale při krádeži nachytá a při hádce jídlo na vozíku zničí projíždějící kamión. Když to Vincent uvidí, dostane RJey ultimátum, buď sežene do týdne všechno jídlo zpět nebo ho medvěd sežere. RJey se snaží vymyslet plán, protože takovou kopu jídla sehnat za týden je pro jednoho mývala nemožné. Ale má štěstí, protože narazí na partu blboučkých zvířátek, kteří s lidmi nemají vůbec žádné zkušenosti. Do této party patří hlavní vůdce želva Verne (komik Garry Shandling), hyperaktivní veverka Hammy (filmový komik Steve Carell), do party dále patří zamindrákovaná tchořice Stella (černošská stand - up komička Wanda Sykes), dikobrazí rodinka s taťkou Louem (herec z Prciček Eugene Levy) a s mamkou Penny (uřvaná matka Kevina ze Sám doma, Catherine O'Hara) a na konec vačičák Ozzie (kapitán Kirk ze Star Treku, William Shatner) a jeho dcera Heather (zpěvačka Avril Lavine). Tato partička se nechá velmi snadno zblbnout, že lidské jídlo je o hodně lepší než kůra ze stromů a RJey jim názorně předvede, že je k "smrti dobrý". Když nasbírají dostatek jídla, mýval RJey vezme nohy na ramena a své přátele nechá na pospas likvidátorovi Dwaynovi. Včas si ale uvědomí,co je důležitější a své přátele ještě stihne zachránit.

Plakát:

Mumie 1

10. června 2009 v 15:23 | Lenny94
1290 př. n. l. - V Egyptě vládne faraón, jehož milenkou je Anck-su-namun. Ta se tajně schází s Imhotepem, faraónovým vrchních knězem. Všechno je v pořádku, než na jejich zálety panovník nepříjde. Po odhalení zabijí Imhotepa. Anck-su-namun zabijí faraona a následně páchá sebevraždu, jelikož ví, že ji její láska umí přivést zpět k životu. Imhotep prchá a uprostřed obřadu, kdy se pokouší milenku oživit je odhalen vojáky, a tím se jeho milá nestihne znovu oživit a vrátí se do světa mrtvých. Imhote p je sám odsouzen k velmi krutému trestu, který v Egyptě zatím neměl obdoby. Nikdo ho před tím ještě nepoužil, jelikož z něj měl samotný faraon velkou hrůzu. Jednalo se o to, že Imhotep měl zůstat zapečetěn uvnitř sarkofágu, navěky uvězněn mezi životem a smrtí. Jeho kněží byli mumifikováni zaživa.
1923 - Hamunaptra. Rick O'Connell se účastnil bojů s egyptskými pouštními válečníky. Jejich bitva však byla již předem ztracena, a tak se dal na útěk. Při pokusu o úkryt se chtěl schovat, ale jeho blízký přítel,který s ním byl ve výpravě mu zabouchl dveře hrobky před nose. Byl nucen se tedy vzdát. V tom se stalo něco divného, tajemného co zahnalo Rickovi pronásledovatele pryč. Písek se pohyboval. Rick sám dostal strach, ale měl šanci na přežtí. Vojáci co jeho výpravu napadli se lekli a uprchli. Rick měl jedinou možnost na přežití, a to vydat se pouští bez jídla a vody úplně sám.
1926 - Káhira. Evelyn pracujejako knihovnice. Je to výborná znalkyně starověkého Egypta. Její současné problémy se zaměstnavatelem vyřeší její bratr Jonathan, který získá mapku k bájnému místu Hamunaptra, kde mají být skryty poklady Egypta. Netrvá to dlouho a získají na svou stranu i Ricka O'Connella, který jediný to místo znal a mohl je tam dovést. Má to ale háček. Rick je ve vězení odsouzený na smrt. Díky Evelyn ho pustí a společně se vydávají do Egypta za Hamunaptrou. Na cestě potká Rick svého přítele, který ho tak nemilosrdně odkázal na spásu vojáků v Hamunaptře. Obě skupiny při svém pátrání odhalí spojence Imhotepovu hrobku a otevřou sarkofág s jeho mumií. Netrvá to dlouhou dobu a Imhotep se probudí k živoztu a začíná vysávat orgány a sílu z lidí z expedice. Jak postupně zabijí další a další lidi, vysává z nich energii, a jeho tělo se stále více začíná podobat lidskému, které před tím vlastnil. Když je jeho regenerace dokončena, chystá se získat poslední oběť - Evelyn, díky které by mohl přivézt zpět na svět svou lásku Anck-su-namun. Jenže to se Rickovi nelíbí, a tak se snaží spolu s Jonathanem a Evelyn mumii zastavit. Imothepovi se podaří probudit k životu svou dávnou milenku, která bujuje s Evelyn o její tělo. Mezitím Rick bojuje s Imothepem a Jonathan posílá za pomocí knihy mrtvých Imothepovy osobní srážce zpět do ústraní. Před tím ale napadnou samotného Imothepa. Hrobka se začne propadat a všichni jsou uvnitř.
Ptáte se jak to dopadne? Není nic jednoduššího než se na to podívat!! Je to skvělý film, kde nechybí napětí, akce, humor ani milostné jiskření. Tak se na to podívajte a pak se svěřte ostatním, jak se vám to líbilo.

Mumie se vrací 2

10. června 2009 v 15:21 | Lenny94
Píše se rok 1935 a manželé Rick a Evelyn O´Connellyovi se vydali znovu do Egypta . Provází je tentokrát i jejich osmiletý syn Alex, který, jak konstatoval jeden z rodičů, je chytřejší než maminka a statečnější než otec. Podnětem k výpravě se stal Evelynin podivný sen, který se jí zdál právě v noci, kdy podle starého kalendáře začal rok škorpiona. Výprava je mimořádně úspěšná, protože nadšená egyptoložka se v podzemních prostorách někdejšího chrámu pohybuje s jistotou, jakoby tu nebyla poprvé. A tak se jim téměř bez problémů podaří nalézt vzácný zlatý náramek boha Anubia, jemuž před více než 3000 lety př. K. zaprodal svoji duši, výměnou za záchranu života, král Škorpion, vůdce válečníků, kteří padli v boji s Anubiovým vojskem do posledního muže. Svůj vzácný nález dopravili do svého honosného domu v Londýně, ale záhy jsou zde přepadeni nevítanými hosty, kteří ví, jakou zázračnou a nevídanou moc jejich nález má. V první chvíli náramek zachrání malý Alex a právě on se záhy stane rukojmím těch, co neváhají znovu oživit mumii egyptského velekněze Imhotepa a riskovat i zánik celé civilizace. Rick, Evelyn i její bonvivánský bratr Jonathan se neprodleně vydávají na cestu za záchranou malého Alexe

. Obal VHS: Mumie se vrací

Jumper

10. června 2009 v 15:17 | Lenny94
Náctiletý David objeví novou skvělou vlastnost právě v okamžiku, kdy mu jde o holý život. Zjistí, že se dokáže teleportovat z jednoho místa na jiné. Opustí domov, přátele (kterých stejně moc nemá) a svou dětskou lásku Millie.Vydá se cestovat a pořádně užívat života - "vypůjčení" peněz z banky, opalování na sfinze a vymetání barů na jiných světadílech jsou jeho denní činnosti. Avšak i jeho radostný a bezstarostný život plný potěšení musí jednoho dne skončit a to ve chvíli, kdy se ve svém domě setká s agentem Coxem, který patří mezi skupinu říkající si Paladinové, jejíž úkolem je zabíjet lidi jako je David - Skokany. Ubránit se proti nepřátelům mu pomáhá jiný "Skokan" jménem Griffin. David se znovu vrací domů a setkává se s Millie, jenže to neměl dělat, protože tímhle setkáním dostane svou dlouholetou lásku do smrtelného nebezpečí.