O Hillary Duff

22. května 2008 v 13:13 | Lenny94

Celé jméno: Hilary Erhard Duff
Narodila se: 28. září 1987
Ve znamení: panny
Ve státě: Texas (USA)
Povolání: herečka a zpěvačka
ŽIVOTOPIS:
Hilary Duff od pěti navštěvovala balet,atak jako ve všem byla výborná.Po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker(u nás známý jako Louskáček).Později začala hrát v reklamách a v 11 udělala konkurz na film The Casper meets Wendy (Casper a Wëndy)který jí získal úspěch a slávu.
Potom hrála jen maličké role Chichago Hope,ve 13 letech uspěla v konkurzu na TV serial Lizzi Mcguire(italské prázdniny)Američani si tento film oblíbili a samozřejmě i Hilary.V pár dílech dokonce spívala a protože to nebylo špatné rozhodla se že bude spěvačka.a tak zniklo její první cd Santa Claus Lane později zazpívala i ve filmu Italské prázdniny.
To už znala Hilary celá Amerika a není divu že jí režiséři začali obsazovat jako o závod.První se jmenoval Agent Cody Banks.Potom skončilo natačení serialu Italské prázdniny.oběvil se i u nás takže se tento film na dobro zpečetil.
Hilary dokonce vyhrála cenu za nejlepší teenargerovskou roli roku.Potom si založila vlastní skupinu a začala se spěvu více věnovat.Na konci roku 2003 jí vyšlo 2 album Metamorhosis,natáčela film Dvanáct do tuctu.V dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší spěvačku roku Kids Choice Awards.
Tím její kariera ještě nekončí.V červenci 2004 byl v kinech další její film The Cindrella Story(Moderní Popelka).V roce 2007 vychází Hilary nejnovější album s názvem Dignity.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.