O Avril

27. května 2008 v 11:38

Datum narození: 27.09.1984

Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
Znamení:Váhy
Vyznáním je křesťanka
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Výška: 157 cm
Piercing: pupík a uši
Tetování: Hvězdana vnitřní straně levého zápěstí,na pravém zápěstí srdíčko s písmenem D,Hvězda na levé noze w zadu pod kolenem a malá na pravé paži.
Rodina: Rodiče: Judy a John,Sestra Michalle,bratr Matt
Afrik je vegetariánka
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.
Avril má mladší sestru Michalle a staršího bratra Matta. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid.Antonio z ní chtěl udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album Let Go (pusťte to) (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album Under My Skin (pod mou kůží), na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, ne dovolené v Benátkách se zasnoubí s Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana ze skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydává již své třetí Album, které nese název The Best Damn Thing(ty zatraceně nejlepší věci). Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničku Keep Holding on (držte a vytrvejte), či Girlfriend (přítelkyně), která nyní válcuje hitparády. Jako další singl vyjde When Youre Gone (kdy jsi šel).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.